kandydatów

Etat Kierowca-magazynier

Firma: JOLMA Group miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5017394, z dnia 2021-06-25

JOLMA Group

Firma JOLMA Group to firma z Lublina z branży FMCG.

Kierowca-magazynier

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisko kierowca-magazynier w firmie JOLMA Group.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy,
  • Komunikatywność, otwartość, przyjazne usposobienie,
  • z Lublina.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Przyjazną i stabilną pracę w niedużym zespole,
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00.