kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów

Firma: RADPOL S.A. miejsce pracy: Lublin

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Lublin
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Kompleksowe prowadzenie procesów zakupowych,
  • Efektywne i samodzielne zarządzanie procesem zakupowym, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wewnętrznymi regulacjami i założeniami biznesowymi,
  • Koordynowanie i weryfikowanie potrzeb oraz zamawianie materiałów i surowców dla wszystkich Zakładów Spółki,
  • Analiza rynku i rozbudowa bazy dostawców oraz utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z preferowanymi dostawcami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z Dostawcami,
  • Weryfikacja i negocjowanie zapisów w umowach zakupów,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zarządczych na temat rynku,
  • Dokonywanie cyklicznej oceny dostawców,
  • Koordynacja procesów reklamacyjnych,
Wymagania oczekiwane:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami (preferowane zakupy techniczne),
  • Znajomość zagadnień związanych z negocjowaniem i redagowaniem umów handlowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Znajomość problematyki związanej z obszarem zakupów,
  • Znajomość programu Word, Excel, PowerPoint,
  • Mile widziana znajomość systemów ERP/MRP,
  • Wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność współpracy i pracy w grupie,
  • Rzetelność, dokładność, dyspozycyjność, komunikatywność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet medyczny,
  • Dofinansowanie do nauki,
  • Możliwość nauki języków obcych na koszt pracodawcy,
  • Szkolenia językowe i rozwojowe,
  • Indywidualny program rozwoju.