kandydatów

Etat Konsultant klienta

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 4991333, z dnia 2021-06-22

Klient portalu Praca.pl

Praca w Europejskim Koncernie Finansowym liczącym ponad 50 lat na rynku europejskim. Zajmujemy się kompleksową obsługą finansowo - ubezpieczeniową klientów. Posiadamy blisko 4 mln klientów w całej Europie.

Konsultant klienta

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Szukam osób wytrwałych, ambitnych, nie uciekających od wyzwań do pracy w branży finansowej. Wiek i doświadczenie nie mają dla mnie znaczenia.

Szczegółowych informacji udzielę na rozmowie rekrutacyjnej.

Wymagania

Motywacja, rozwój, wiedza. Te trzy czynniki często zapewniają nam zamierzone efekty. Motywacja, bez niej nie jesteśmy w stanie wykonać naszych celów. Rozwój, gdyż dzięki niemu stajemy się lepsi. Wiedza, dzięki niej stajemy się profesjonalistami, co przekłada się na nasze zarobki.

Te trzy czynniki połączone ze szczerą, przyjemną atmosferą pracy, dużą dawką pozytywnego myślenia, pomocą-nawet dla "zielonego" w branży finansowej jest gwarantem osiągnięcia zamierzonych planów.

Wykształcenie minimum średnie!

Oferujemy

  • Olbrzymia dawka wiedzy z finansów, którą na pewno wykorzystasz w swoim życiu.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 4000 PLN