kandydatów

Etat Specjalista ds. pozyskiwania podwykonawców

Firma: AmerPharma miejsce pracy: Lublin

AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w 30 krajach. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały w 2018 roku docenione Wyróżnieniem w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii ’Młode Firmy’.

Specjalista ds. pozyskiwania podwykonawców
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie nowych produktów pod marką własną.
  • Pozyskiwanie nowych podwykonawców.
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi podwykonawcami.
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców na nowe produkty proponowane przez dział RnD i dział sprzedaży.
  • Monitorowanie oraz analiza rynku.
  • Negocjowanie warunków współpracy.
  • Koordynowanie procesu wdrożenia produktów pod marką własną.
  • Śledzenie nowych trendów w branży żywności funkcjonalnej.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość branży spożywczej (preferowana słodycze, przekąski, piekarnicze).
  • Doświadczenie w pracy w branży spożywczej.
  • Doskonała komunikatywność.
  • Nastawienie na realizację celu.
  • Kreatywność.
  • Odpowiedzialność.
  • Znajomość aplikacji Microsoft Office (Excel).
  • Umiejętność negocjacji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - 1 etat oraz wysokie prowizje.
  • Ciekawe benefity pracownicze (dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy, program Nagroda 2000 zł, zniżki na produkty Amerpharmy, możliwość pracy z domu, elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie pracy z życiem prywatnym, witamina c w okresie jesienno - zimowym, owoce/warzywa, kawa, herbata, lody latem, wyposażenie dodatkowe typu: kremy do rąk, płyny do ust, itp., świętowanie nowego klienta (wino dla handlowca, poczęstunek dla pracowników), wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika (coaching, szkolenia…), program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne, piknik letni).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Realna możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji,
  • Otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy,
  • Szacunek we wzajemnych relacjach
  • Otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów.