kandydatów

Etat Specjalista ds. Wsparcia Dynamics AX 2012

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Specjalista ds. Wsparcia Dynamics AX 2012
Miejsce pracy: Lublin
Twoje zadania:
  • Wspieranie biznesu merytorycznie i technicznie we wszystkich aspektach systemów będących pod opieka działu wsparcia
  • Wspieranie użytkowników w ich codziennej pracy
  • Dbanie o rozwój systemów finansowych ich rozbudowę, konfiguracje, polaczenia, wymianę danych miedzy nimi
  • Analizowaniem potrzeb klienta oraz procesów biznesowych
  • Ścisła współpraca z działami IT celem zapewnienia dostępności systemów i reagowanie na pojawiające się problemy
  • Dbanie o bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiedniego dostępu do systemów finansowych
  • Nadawanie ról, profili użytkowników systemów finansowych
  • Współpraca z działem wdrożeń oraz programistów systemu AX celem wprowadzania zmian w systemach
  • Przeprowadzaniem testów zgodności oprogramowania z wymaganiami
  • Prowadzeniem szkoleń, konsultacji oraz prezentacji dla użytkowników oprogramowania
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (moduły finansowe, zakupowe, fakturowanie, magazyn)
  • Praktyczna znajomość Microsoft Dynamics AX 2012/D365
  • Znajomość podstaw rachunkowości
  • Praktyczna umiejętność tworzenia analiz biznesowych, planów testów
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
Mile widziane:
  • Znajomość system SunSystem w wersji 4.2.6 wraz z aplikacjami mu towarzyszącymi pochodzącymi od tego samego producenta
  • Doświadczenie w pracy w środowisku rozproszonym, wielojęzycznym, wielokulturowym
  • Podstawy znajomości ActiveDirectory/Azure
  • Podstawy znajomości XML
  • Podstawy znajomość MS SQL i języka zapytań SQL
Oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover