kandydatów

Etat Sekretarka

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Sekretarka
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1470
OBOWIĄZKI:
• Organizacja i prowadzenie sekretariatu Spółek • Koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwegoprzepływu informacji • Zarządzanie korespondencją • Prowadzenie kalendarza spotkań • Obsługa spotkań biznesowych• Organizowanie szkoleń • Dbanie o wizerunek biura i firmy • Redagowanie pism i treści o charakterze marketingowym,tworzenie prezentacji oraz raportów • Kontakt z klientami oraz partnerami biznesowymi spółek • Wsparcie administracyjneposzczególnych działów spółek • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w materiały biurowe, artykuły spożywcze i gospodarcze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent zarządu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: MS Office Word, Excel, power Point i Outlook

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Sumienność, terminowość i zaangażowanie, wysoka kultura osobista, doświadczenie w prowadzeniu biura zarządu/ sekretariatu.[Umiejętność 1] : Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych i merytorycznych, kreatywność,

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie