kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowości

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1473
OBOWIĄZKI:
•Księgowanie dokumentów oraz nadzór nad ewidencją księgową zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych, •Prowadzenie ewidencji księgowych, w szczególności ewidencji dla potrzeb VAT, oraz ich uzgadnianie z kontami księgi głównej, •Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, głównie kosztowych: krajowych i zagranicznych, •Prowadzenie spraw rachunkowych i bieżącej księgowości klientów, •Pełna obsługa kadrowo – płacowa, •Oferowanie klientom rozwiązań optymalizujących ich kwestie podatkowe i księgowe, •Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: urzędy, firmy leasingowe, banki i inne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU COMARCH OPTIMA
Uprawnienia: Excel w praktyce finansowej
Uprawnienia: sporządzanie rozliczeń podatkowych CIT, PIT, VAT

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Posiadanie certyfikatów potwierdzających umiejętności praktyczne i wiedzę będzie dodatkowym atutem.[Umiejętność 1] : Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, wysokie zdolności analityczne, Dyspozycyjność i terminowość

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie