kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim miejsce pracy: Opole Lubelskie

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim
Kucharz
Miejsce pracy: Opole Lubelskie
Numer: StPr/21/0473
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków typu kebab

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: hindi, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: bengalski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość języka indyjskiego (hindi) i bengalskiego w celu porozumiewania się z właścicielem i pracownikami zatrudnionymi w firmie

Miejsce pracy:

Opole Lubelskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim