kandydatów

Etat Szwaczka / Krawcowa - Praca we Wzorcowni

Firma: EUROPEJSKIE BIURO PRACY sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 4917120, z dnia 2021-06-10

EUROPEJSKIE BIURO PRACY sp. z o.o.

Europejskie Biuro Pracy sp. z o.o. istnieje na rynku od 2009 roku.

Szwaczka / Krawcowa - Praca we Wzorcowni

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Poszukujemy szwaczki / krawcowej

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność szycia produktu/sztuki od początku do końca
  • krawiec konfekcyjno-modelowy
  • kreatywność oraz zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • elastyczne godziny
  • dobra lokalizacja w centrum Lublina