kandydatów

Etat Pracownik w Biurze Obsługi Studentów Anglojęzycznych

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

 Pracownik w Biurze Obsługi Studentów Anglojęzycznych

Dziekanatu Wydziału Lekarskiego

Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • Prowadzenie spraw i dokumentacji związanej z tokiem studiów anglojęzycznych na kierunku lekarskim,
  • Kontakt z instytucjami i partnerami zagranicznymi w zakresie obsługi studenta,
  • Przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych,
  • Obsługa sesji egzaminacyjnej,
  • Przygotowywanie dyplomów ukończenia studiów i suplementów,
  • Obsługa systemów informatycznych,
  • Prowadzenie i ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną,
  • Archiwizowanie dokumentacji,
  • Współudział w organizowaniu uroczystości wydziałowych,
  • Czynności administracyjne związane ze współpracą z innymi jednostkami organizacyjnymi Uczelni,
  • Wykonywanie czynności regulaminowych zleconych przez Dziekana Wydziału oraz Kierownika Dziekanatu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Biegła znajomość Pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętność profesjonalnego konstruowania pism,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji, otwartość i proaktywność w podejmowanych zadaniach,
  • Rzetelność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością,
  • Gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu szkolnictwa wyższego,
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Szeroki pakiet socjalny.