kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Lublin

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1450
OBOWIĄZKI:
- Księgowanie dokumentów oraz nadzór nad ewidencją księgową zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych. Prowadzenie ewidencji księgowych, w szczególności ewidencji dla potrzeb VAT, oraz ich uzgadnianie z kontami księgi głównej. Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, głównie kosztowych: krajowych i zagranicznych. Prowadzenie spraw rachunkowych i bieżącej księgowości klientów. Pełna obsługa kadrowo – płacowa. Oferowanie klientom rozwiązań optymalizujących ich kwestie podatkowe i księgowe. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: urzędy, firmy leasingowe, banki i inne.- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego
Uprawnienia: obsluga programu Comarch Optima
Uprawnienia: Biegła znajomośc programu EXCEL

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku księgowość i rachunkowość. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku: Specjalisty ds. księgowości. Posiadanie certyfikatów potwierdzających umiejętności praktyczne i wiedzę będzie dodatkowym atutem. Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, wysokie zdolności analityczne. Dyspozycyjność i terminowość.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach