kandydatów

Etat Asystent geodety

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Asystent geodety
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1398
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków:-Pomiary geodezyjne -Wyznaczanie i ustalanie lokalizacji oraz wytyczanie punktów na określonych odcinkach powierzchni Ziemi-Dokonywanie pomiarów w terenie, np. wytyczanie granic działek, w których staną nowe budynki-Analiza map i nanoszenie na nie informacji-Branie udziału w projektowaniu, budowie, eksploatacji i obsłudze różnego rodzaju obiektów inżynierskich, szczególnie tych znajdujących się pod powierzchnią ziemi (kopalnie ziemne, odkrywkowe, tunele)-Wykonywanie i opracowywanie fotogramów (zdjęcia z wykorzystaniem aparatów i kamer pomiarowych), na podstawie których wiernie odwzorowuje się kształty, rozmiary i wzajemne położenia obiektów w terenie, co wykorzystywane jest w kartografii. -Przeprowadzanie badań i dokonywanie pomiarów odkształceń powierzchni Ziemi np. powstałych wskutek przemieszczenia się płyt tektonicznych-Terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków oraz ich wykonywanie w taki sposób, aby zapewnić koordynację pracy pozostałych członków personelu.-Wykonywanie swoich obowiązków sumiennie i odpowiedzialnie w sposób odpowiadający standardowi staranności, wymaganej od osoby zajmującej się obsługą inwestycji i niepodejmowaniu działań na niekorzyść Pracodawcy. -Sukcesywne archiwizowanie na serwerze ftp. dokumentacji kontraktowej-Każdorazowe odnotowywanie w kalendarzu firmowym wyjść /wyjazdów służbowych w tym narad i Rad Budowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier geodeta - geodezyjne pomiary podstawowe i satelitarne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: geodezyjne, kartograficzne lub pokrewne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

umiejętność pracy w grupiewykształcenie wyższe: geodezyjne, kartograficzne lub pokrewne

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie