kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp. j. miejsce pracy: Lubartów

Ogłoszenie numer: 4899648, z dnia 2021-06-08

DRUKARNIA DAKO Kozioł i wspólnicy spółka jawna

21 – 100 Lubartów ul. Nowodworska 1

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się, rodzinną drukarnią opakowań. Istniejemy na rynku od 1974 roku. Zatrudniamy ponad 700 osób. Naszych klientów obsługujemy w szerokim zakresie usług, włączając doradztwo z zakresu grafiki oraz technologii wykonania. Odpowiedzią na stale rosnące wymagania klientów i coraz to nowe wyzwania jest nasz park maszynowy, który umożliwia realizację najbardziej nowatorskich pomysłów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: lubelskie / Lubartów

Opis stanowiska

  • Administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy – urlopy, zwolnienia lekarskie itp.,
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Weryfikacja list obecności i rozliczanie pracy w godzinach nadliczbowych,
  • Naliczanie i weryfikacja list płac,
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
  • Administrowanie sprawami związanymi z ubezpieczeniem grupowym i medycznym

Wymagania

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego mile widziane kierunkowe (ZZL, księgowość, ekonomia itp.),
  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń w dużej firmie,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy, systematyczność,
  • Otwartości w kontaktach z ludźmi, kultury osobistej,
  • Odpowiedzialności i dokładności.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą pracę w dużej, rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę.
  • Po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną.