kandydatów

Etat Koordynator Serwisu ds. Automatów Paczkowych

Firma: LeasingTeam Professional miejsce pracy: Lublin

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynator Serwisu ds. Automatów Paczkowych
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 0041607
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem Inżynierów serwisu w zakresie: diagnozowania, napraw usterek/awarii automatów paczkowych, w tym sprzętu elektronicznego, elektromechanicznego, oprogramowania, sterowników
  • Zarządzanie zleceniami cyklicznych oraz doraźnych prac serwisowych automatów paczkowych
  • Zarządzanie zgłoszeniami w obszarach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego automatów paczkowych we współpracy z zespołem Helpdesk, w celu zapewnienia ciągłości ich działania
  • Zarządzanie pracami zewnętrznych oraz wewnętrznych ekip serwisowych
  • w zakresie cyklicznego przeglądu, czyszczenia oraz konserwacji automatów paczkowych
  • Współpracę z zespołem projektowym oraz zespołem usług w zakresie testowania oraz obsługi serwisowej automatów paczkowych
  • Kompleksowe wsparcie techniczne Klientów w zakresie utrzymania sieci automatów paczkowych na terenie całego kraju
  • Zbudowanie sieci podwykonawców usług serwisowych, zlecanie prac oraz kontrolę jej realizacji
  • Zapewnienia efektywnej realizacji procesów serwisowych
  • Zbudowanie i utrzymanie sieci poddostawców usług serwisowych, jak i kontrolę ich bieżącej pracy w zakresie procesowania zgłoszeń
  • Negocjowanie kontraktów SLA oraz umów z podwykonawcami
  • Utrzymywanie kosztów zgodnie z przyjętymi założeniami budżetowymi
  • Zapewnienie oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu części zamiennych wśród zespołu inżynierów serwisu oraz podwykonawców, w celu efektywnego zamknięcia przyjętych zgłoszeń
  • Zarządzanie harmonogramem obiorów automatów paczkowych (po zakończeniu procesu montażu)
  • Opracowywanie niezbędnych raportów oraz rekomendacji wynikających ze statystyk zgłoszeń, incydentów, błędów
  • Zarządzanie wymaganym obiegiem dokumentów
  • Doskonalenie czasów realizacji zleceń oraz kosztów zleceń
  • Standaryzacja i doskonalenie procesu serwisu
Oczekiwania:
  • Min. 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisowym w rozproszonej strukturze (mile widziane w obszarze automatów paczkowych, innym pokrewnym)
  • Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowana automatyka, elektronika, inne pokrewne)
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność wdrażania usprawnień/modernizacji urządzeń na podstawie analizy danych
  • prawo jazdy kat B oraz gotowość do częstego przemieszczania się w ramach podległych lokalizacji
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami w rozproszonym zespole
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz zespołu, w tym podległych poddostawców
  • Wysoka skuteczność w zakresie podejmowania trafnych decyzji oraz realizacji powierzonych zadań pod presją czasu
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, wysoka orientacja na cel
  • Gotowość do uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń, łatwość przyswajania wiedzy
  • Wysoko rozwinięte zdolności menadżerskie , umiejętność budowania zespołów
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferta:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość współpracy z wiodącymi markami na rynku polskim oraz zagranicznym
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny, niezbędne narzędzia pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl