kandydatów

Etat Kierowca samochodu dostawczego

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1339
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdu dostawczego; Przygotowanie samochodu do jazdy poprzez sprawdzenie każdorazowo stanu auta oraz stanu ładunku; Prowadzenie koniecznej dokumentacji związanej z używaniem samochodu, w szczególności zaś takich jak ewidencja wyjazdów czy czasu pracy; Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie