kandydatów

Etat Dyrektor ds technicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim miejsce pracy: Opole Lubelskie

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim
Dyrektor ds technicznych
Miejsce pracy: Opole Lubelskie
Numer: StPr/21/0454
OBOWIĄZKI:
1). odpowiedzialność za stan, sprawność i bezpieczeństwo techniczne obiektów, wyposażenia oraz urządzeń,2)nadzór nad dokumentacją techniczną ,3) odpowiedzialność za dokumentację (plany, oznakowania, procedury)- bieżąca aktualizacja, 4) nadzór nad procesem realizacji inwestycji,5) planowanie, koordynacja i kontrola realizacja planów działań konserwacyjnych, remontowych oraz projektów inwestycyjnych,6) zapewnienie szybkiej reakcji na awarie, usterki-naprawy, zakup części, urządzeń7) kontrolowanie kosztów oraz zużycia mediów8) nadzór nad organizacją procesu produkcji i procesów około produkcyjnych poprzez ścisłą współpracę z kierownikami poszczególnych działów,9) bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

szeroka wiedza techniczna, radzenie sobie ze stresem, mile widziane umiejętności planistyczne, prowadzenie projektów, odpowiedzialność, umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym, znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji oraz umiejętność ich wdrażania, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Miejsce pracy:

Opole Lubelskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim