kandydatów

Etat Monter urządzeń reklamowych

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Monter urządzeń reklamowych
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1327
OBOWIĄZKI:
montaż, konserwacja i naprawa urządzeń reklamowych, praca na terenie zakładu i w terenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter reklam
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: preferowany kierunek budowlany
Uprawnienia: praca na wysokościach
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

badania wysokościowe (brak przeciwwskazań)Dodatkowe umiejętności: Doświadczenie w aplikowaniu folii, wydruków na folii;oklejanie samochodów, składanie liter kasetonowych, kasetonów; obróbka mechaniczna i termiczna tworzyw sztucznych (np. pleksi); spawanie aluminium; zgrzewanie banerów;

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

20 - 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie