Badania ginekologiczne

Znalezienie lekarza oraz właściwej placówki ginekologicznej świadczy o najwyższej trosce o stan zdrowia matki i płodu. Rozważając wybór odpowiedniego ginekologa i ośrodka w którym będzie poprowadzona ciąża z pewnością należy mieć na uwadze takie aspekty, jak dobry dojazd, nieskrępowany dostęp do lekarzy oraz doskonale wyposażone zaplecze diagnostyczne. Kluczowe okażą się także kwalifikacje i praktyka  ginekologa opiekującego się ciążą, a także dostęp do specjalistów w innych dziedzinach medycyny.

Gabinet ginekologiczny MAMED to nowoczesna klinika ginekologiczna w której klientki oczekuje nie tylko wykwalifikowana kadra specjalistów ginekologii, ale również doskonale wyposażone laboratorium, w jakim wykonuje się pełną gamę diagnostyki . W punkcie laboratoryjnym w dyspozycji pacjętek jest sprzęt kardiotokograficzny, ultrasonograficzny. Wszystko dla absolutnego komfortu i bezpieczeństwa cięzarnych kobiet.

Ważnym jest to, że wszystkie działania podjęte przez lekarzy oraz pielęgniarki i położne ma oparcie w wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz wiodących międzynarodowych stowarzyszeń ginekologicznych. Nieustannie sprawdza się samopoczucie pacjentki. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa pacjentek w czasie ciąży i porodu, w klinice zatrudnieni są lekarze innych specjalności, udzielający konsultacje niezbędne w razie zaistniałego przypadku. Ginekolodzy i położne pracujący w Gabinet ginekologiczny MAMED prowadzi współpracę z przyszłymi matkami w pełnym przygotowaniu do porodu oraz wyboru właściwego oddziału położniczego.

Gabinet ginekologiczny MAMED to ośrodek w którym można przeprowadzić dużo rodzajów badań. Począwszy od badań ultrasonografem podczas różnych okresów trwania ciąży, jak też testy prenatalne. Dzięki certyfikowanym lekarzom diagnostyka wykonywana jest zawsze przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa gdyż właściwa opieka w czasie ciąży i połogu jest niezwykle istotna dla rozwoju dziecka oraz doskonałego samopoczucia i zdrowia matki.

Więcej na temat badań ginekologicznych: źródło informacji mamed.com.pl